sklep KsiążkiPoAngielsku.pl

eBiuletyn-Newsletter

Regulamin sklepu

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. 1. Sklep internetowy www.ksiazkipoangielsku.pl jest własnością firmy Decoresa z siedzibą w Warszawie, ul. Magiera 3/7.

 2. 2. Wszystkie ceny prezentowane w sklepie podane są w polskich złotych.

 3. 3. Ceną przyjmowaną w rozliczeniu jest cena obowiązująca w chwili składania zamówienia na towar.

 4. 4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania lub wycofywania towarów, przeprowadzaniu i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

   

ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.ksiazkipoangielsku.pl.

 1. Aby złożyć zamówienie Klient musi aktywować swoje konto.

 2. 2. Zamówienie w sklepie można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem serwisu internetowego www.ksiazkipoangielsku.pl, bądź telefonicznie w godzinach od 9.00 do 17.00 w dniach od poniedziałku do piątku pod numerem +48 22 633 20 14. Decoresa nie gwarantuje jednakże pełnej dostępności serwisu w każdym czasie.

 1. 3. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości tzn. bez podanego numeru telefonu lub adresu e-mail, które umożliwiają potwierdzenie zamówienia.

 2. 4. Sklep www.ksiazkipoangielsku.pl może zwrócić się do klienta o potwierdzenie złożonego zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia w ciągu 3 dni roboczych może spowodować jego anulowanie.

 3. 5. Brak opłaty za zamówiony towar w czasie dłuższym niż 7 dni skutkuje anulowaniem zamowienia.

 4. 6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu, kiedy zamówienie zostanie wysłane.

 5. 7. Klient może wycofać złożone zamówienie wyłącznie telefonicznie pod numerem +48 22 633 20 14

 6. 8. Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało wysłane do klienta.

 7. 9. Do każdego zamówienia dołączany jest rachunek.

 8. 10. Każdy towar ma określoną dostępność, gdy termin realizacji zamówienia wykracza poza określony na stronie, www.ksiazkipoangielsku.pl zastrzega sobie prawo uzgodnienia z klientem nowego terminu realizacji, zmiany lub anulowania zamówienia.

   

WYSYŁKA

 

 1. 1. Towar jest dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Klient ma możliwość osobistego odebrania towaru po wcześniejszym, telefonicznym ustaleniu terminu.
 2. Standardowy czas realizacji zamówienia to 3-7 dni roboczych. Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu.
 3. 2. Sklep zastrzega sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji o czym każdorazowo Klient zostanie poinformowany.
 4. 3. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji zamówienia spowodowane przez Pocztę Polską lub firmę kurierską.
 1.  

 

REKLAMACJE

   

 1. 1. Na towary zakupione w sklepie www.ksiazkipoangielsku.pl przysługują roszczenia z tytułu rękojmi.

 2. 2. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem.

 3. 3. Potwierdzając odbiór Kupujący uzyskuje prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem sprzętu.

 4. 4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru spowodowane przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki Klient spisuje protokół uszkodzenia i sam ubiega się o zwrot poniesionych kosztów od firmy, która wykonywała usługę przewozową. Protokół musi być spisany w przeciągu 7 dni od dostarczenia przesyłki.

 5. 5. Na życzenie Klienta Sklep przesyła wszystkie dokumenty potrzebne do złożenia przez Klienta reklamacji.

 6. 6. Pieniądze za nieuszkodzony zwrócony towar są zwracane przelewem na wskazane przez Kupującego konto bankowe w terminie do 14 dni, natomiast klient jest zobowiązany do przesłania zakupionego towaru na własny koszt.

 7. 7. Sklep www.ksiazkipoangielsku.pl ma prawo odmówić zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy towar nosi ślady użytkowania lub został uszkodzony przez Kupującego. W takim przypadku towar zostaje przesłany ponownie Kupującemu, który zostaje obciążony kosztami wysyłki.

 8. 8. Złożenie niniejszego zamówienia oznacza zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Decoresa danych osobowych zawartych w zamówieniu zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z dnia 17 czerwca 2002r. Dz.U. Nr 101 poz. 926 z pózn. zm.).

 9. 9. Oferta prezentowana w serwisie www.ksiazkipoangielsku.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.

 10. 10. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 11. 11. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.ksiazkipoangielsku.pl oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Promocje

Aktualnie brak promocji